МО вчителів предметників

Вчителі нового покоління – компетентні, ерудовані, творчі та вмотивовані. Вони є рушійною силою освітньої реформи. Третє  засіданні методичного об’єднання вчителів філологічного циклу показало, що кожен учасник є яскравим прикладом того, що сучасний педагог постійно прагне розвиватись і опановувати нові навички та компетентності.

Андрій Приходько розказав про  шляхи реалізації інтегрованого навчання школярів для формування цілісного світогляду.

Юлія  Кулієва виступила на тему «Міжпредметна та внутрішньопредметна інтеграція на уроках Нової української школи».

Ніна Сушина із власного досвіду представила практичне застосування методів і прийомів інтегрованого навчання.

Марина Синельник розказала про основні  складові презентації досвіду роботи вчителів, які атестуються.

Обговорення з вчителями предметниками питання: "Реалізації компетентнісно-інтегрованого навчання школярів як засіб формування цілісної наукової картини світу".

04.01.2024 року відбулося засідання шкільного методичного об'єднання. Активне, продуктивне спілкування, висловлення міркувань щодо актуальності даної теми дало змогу розшири творчий під до планування уроків та досягнення поставленої мети